Domů Nezařazené Roušky se vrací: Od 1. září budou povinné ve veřejných prostorách i...

Roušky se vrací: Od 1. září budou povinné ve veřejných prostorách i dopravě

1705
0

A je to tu, od 1. září v ČR opět povinné roušky, protože se ukázalo že roušky skutečně ochrání před hromadným šířením nákazy! Zejména roušky vyrobené z Českého nanovlákna, jako se například prodávají na ochrannerousky.cz

Nanovlákno jako jediné dokáže virus zachytit a aktivní stříbro jej zahubí. Tyto roušky můžete navíc i prát a neztrácí účinnost, takže je můžete nosit do konce života.

OCHRANNÉ ROUŠKY Z NANOVLÁKNA PROTI KORONAVIRU >> KOUPÍTE ZDE <<

 

Nejdůležitější zprávy
– Od 1. září začne znovu platit povinnost plošného nošení roušek ve všech dopravních prostředcích i ve všech vnitřních prostorách, jako jsou nákupní centra, úřady a podobně. Týká se to i společných prostor ve školách.

– V Česku se za 169 dní od začátku epidemie nakazilo novým koronavirem přes 20 000 lidí. V neděli přibylo 121 potvrzených případů nemoci covid-19. Aktuálně nemocných je rekordních 5816. S koronavirem dosud v Česku zemřelo 397 lidí.

– Hygienici zaznamenali na Uherskohradišťsku dvě nová ohniska covidu-19. 11 lidí se nakazilo na svatbě, 12 případů objevili hygienici v tamní nemocnici. Region v současnosti hlásí nejvyšší nárůst počtu nemocných. Za posledních sedm dní se tu nakazilo téměř 34 lidí v přepočtu na 100 000 obyvatel.

– Na mapě regionů podle šíření nemoci covid-19 jsou i nadále zelené, tedy v prvním stupni rizika, Praha a Frýdecko-Místecko. Ostatní regiony jsou bílé, tedy s nulovým, nebo zanedbatelným rizikem nákazy.

 

 

Facebook komentáře